четвер, 5 вересня 2024 р.

Безпечна дорога

 Ви хоч і маленькі, але повинні вже знати правила дожнього руху. Сьогодні разом із казковими героями ми будемо гратися та вивчати правила дорожнього руху.






понеділок, 2 вересня 2024 р.

Мої улюблені іграшки (складання описової розповіді)

 Пропонуємо вам погратися, переглянути навчальні відео про іграшки, якими ми граємося. Граючись ми розширимо словниковий запас словами, що означають назви іграшок та дій з ними; вчитимимося складати описові розповіді про іграшки; уточнимо узальнююче значення слова - іграшки.





Здрастуй, наш дитячий садочок!

 Вітаємо Вас, наші маленькі вихованці та шановні батьки. На порозі - вересень, а, отже, починається новий навчальний рік. Він складний, незвичайний. Нам усім би хотілося зустрічатися в садочку, спілкуватися наживо, а не через екрани гаджетів. Давайте вірити у краще, у наші Збройні сили та наш народ!







субота, 1 червня 2024 р.

Міжнародний день захисту дітей

 



1 червня щорічно святкують Міжнародний день захисту дітей. Не забудьте подарувати трішки свята наймолодшим українцям, які так потребують хорошого настрою в ці важкі часи.


пʼятниця, 31 травня 2024 р.

Читання вірша Н. Кар'ян "Миколка-першокласник"

 Доброго дня, наші маленькі вихованці. ВИ зовсім скоро станете першокласниками. Тож сьогоді давайте послухаємо  вірш Н. Кар'ян "Миколка-першокласник". 




четвер, 30 травня 2024 р.

Звідки береться невпевненність?

 Доброго дня. Шановні батьки, Вашій увазі пропонуємо консультацію та поради до теми "Звідки береться невпевненність?". Сподіваємося, що данний матеріал стане Вам у пригоді.

середа, 29 травня 2024 р.

Агресія

 Доброго дня. Шановні батьки, пропонуємо до перегляду відеоконсультацію практичного психолога Ірини Лайко про дитячу агресію, її причини і практичні поради, як допомогти дитині її подолати.У даний час агресивна поведінка в дітей і підлітків зустрічається все частіше й частіше. Така тенденція має досить багато причин. Шукати їх слід у вихованні, спілкуванні з іншими людьми та наростаючих вимогах, що пред'являються до дітей і молодих людей, також варто враховувати і природжені схильності до насильства.             https://www.youtube.com/watch?v=q6lBtO-SAZE

вівторок, 28 травня 2024 р.

понеділок, 27 травня 2024 р.

В гостях у тітоньки Сови (підсумкове )

 На порозі останні весняні дні, а попереду тепле літо і відпочинок. Сьогодні у нас є Вами останнє підсумкове заняття з математики і ми підемо у гості до нашої доброї знайомої тітоньки Сови.



четвер, 23 травня 2024 р.

Читання слів та речень (підсумкове )

  Сьогодні у нас з Вами підсемкове заняття з основ грамоти. Попереду літній відпочинок і перший дзвоник, який покличе вас до школи. А сьогодні ми з Вами пограємося у різні мовні дидактичні ігри.




вівторок, 14 травня 2024 р.

Подорож у Королівство математики

  Сьогодні ми з Вами пограємося у різні математичні дидактичні ігри, квест-ігри, повідгадуємо загадки та задачі.




пʼятниця, 10 травня 2024 р.

Безпека дорожнього руху

 пропонуємо для Вас навчальні відео та дидактичні ігри з правил дорожнього руху. Ви вже дорослі, тому повинні вже знати як поводитися на дорозі та в транспорті.





понеділок, 6 травня 2024 р.

Кастинг "Юні журналісти і кореспонденти"

 Ми знаємо безліч професій, але сьогодні ми з Вами пограємо в журналістів та кореспондентів, детальніше ознайомимося з цими професіями. Для цього ми рекомндуємо переглянути навчальні відео, пограти у дидактичні ігри та виконати практичні домашні завдання.




четвер, 2 травня 2024 р.

Звук (т), літера Т, т.

 Переглядаючи навчальні відео, граючись у дидактичні ігри, виконуючи домашні практичні завдання, ми ознайомимося з літерою Т, т; будемо вчитися знаходити в словах; розвивати фонематичний слух; дрібну моторику пальчиків.


вівторок, 30 квітня 2024 р.

Числа від 1 до 10. Розв'язування задач.

 Сьогодні вівторок - заняття з математики. переглядаючи, навчальні відео, граючись у дидактичні ігри, виконуючи практичні завдання, ми продовжимо вправлятися в лічбі в межах 10; закріпимо вміння співвідносити кількість предметів із цифрою; вправлятимомося в розв'зуванні задач.




пʼятниця, 26 квітня 2024 р.

Чарівна природа рідного краю (опис природи у віршах Т. Г. Шевченка)

 На вулиці справжня весна : квітнуть дерева, зеленіє трава, весело співають пташки, все живе радіє сонцю. Пропонуємо ознайомитися з описами природи у творах Т. Г. Шевченка. Переглядаючи навчальні відео та мультфільми дітки зможуть краще ознайомитися з творчістю поета, розвинути своє мовлення, уміння поднувати у правильному відмінку іменники та прикметники.




середа, 24 квітня 2024 р.

понеділок, 22 квітня 2024 р.

Сюрприз від диких тварин

 Сьогодні ми з вами продовжимо вивчати світ дикої природи, її тварин та рослини; розвиватимемо мислення, пам'ять, зорове сприйняття.

Для кращого засвоєння навчального матеріалу пропонуємо переглянути навчальні відео, пограти у дидактичні ігри та виконати практичні домашні завдання.



середа, 17 квітня 2024 р.

Звук (С), буква С, с.

 Ми з Вами продовжуємо мандрувати країною Українського Алфавіту і знайомитися з її мешканцями - літерами. Сьогодні - це літера С. Тож,  давайте переглянемо, навчальні відео, пограємо у дидактичні ігри та виконаємо практичні домашні завдання.



понеділок, 15 квітня 2024 р.

Число 10. Геометричні фігури.

 Переглядаючи навчальні відео, граючись у дидактичні ігри та виконуючи практичні домашні завдання, ми сформуємо уявлення про цифру та число 10, його склад та особливості запису; закріпимо знання про геометричні  фігури; розвиватимемо довільну пам'ять.



середа, 10 квітня 2024 р.

Звук (К), літера К, к.

 Ми продовжимо з вами знайомство з літерами української абетки. Сьогодні це літера К. Для кращого засвоєння матеріалу ми пропонуємо переглянути навчальні відео, пограти у дидактичні ігри та виконати практичні домашні завдання.



середа, 3 квітня 2024 р.

 


Звук [и], буква И и

 Сьогодні ми будемо  знаходити слова із заданим звуком; робити звуковий аналіз слів, при цьому правильно вживати: "твердий приголосний звук", "м’який приголосний звук", "голосний"; знайомитися  із буквою И, її звуковими значенням; розвивати дрібну моторику пальців; виховувати інтерес до заняття. Нагадуємо що :

 – звуки, які утворюються тільки за допомогою голосу. При вимові  повітря вільно виходить через ротову порожнину, не зустрічаючи перешкод.
 – звуки, які утворюються за допомогою голосу та шуму. При вимові приголосних звуків на шляху потоку повітря виникають перешкоди, що чинять органи мовлення.Приголосні вимовляються дзвінко й глухо.


вівторок, 2 квітня 2024 р.

Наша планета Земля

 Доброго дня, наші маленькі вихованці.Сьогодні ми будемо гратися та весело навчатися. Будемо переглядати пізнавальні мультики, гратися у дидактичні ігри та малювати.



понеділок, 1 квітня 2024 р.

Писанка красна

 Сьогодні на занятті з розвитку мовлення, ми поговоримо про свято Великодня,  його традиції та звичаї. А для цього пропонуємо переглянути навчальні відео та пограти у дидактичні ігри і виконати практичні домашні завдання.



Число і цифра 9. Утворення числа 9

 Будемо знайомитися  з утворенням числа 9, цифрою 9; продовжимо формувати навички кількісної і порядкової лічби; вправлятися в утворенні кожного наступного числа шляхом додавання одиниці; закріпимо вміння орієнтуватися в просторі; розвивати довільну увагу.



неділя, 31 березня 2024 р.

Квіти чудові зустріли весну

 Сьогодні - понеділок - заняття з комунікативного розвитку. Переглядаючи навчальні відео, граючись у дидактичні ігри та виконуючи практичні домашні завдання, ми з Вами уточнимо та розширимо знання дітей про весну,її ознаки та весняні місяці; закріпимо навички словотворення та узгодження слів у реченнях; вправлятимемося в  підборі антонімів(слова з протилежним значенням); розвиватимемо зв'язне мовлення; виховуватимемо бережливе ставлення до природи.




пʼятниця, 29 березня 2024 р.

Обговорення вірша Г. Могильницької "Бабусина радість".

 Сьогодні - п'ятниця - заняття з літературного образотворення. І на занятті ми з вами будемо говорити про ... А про кого - ви дізнаєтесь переглянувши навчальне відео "Читання вірша Г. Моогильницької "Бабусина радість".

Також пропонуємо для сімейного перегляду терапевтичні казки "Хто обійме бабусю?". За бажанням можна влаштувати сімейний концерт, використавши дитячі пісеньки з відео "Бабуся. Дитячі пісні."












понеділок, 25 березня 2024 р.

Розв'язування задач. Орієнтування у просторі.

 Переглядаючи навчальні ігри, граючись у дидактичні ігри та виконуючи практичні домашні завдання, ми закріпимо навички кількісної лічби, знання цифр від 1 до 8; вдосконалюватимемо навички арифметичних дій4 продовжуватимемо формувати уявлення про властивості та розміри предметів, вміння орієнтуватися в просторі; розвиватимемо логічне мислення.



У люстерко подивлюсь - сам собі посміхнусь.

 



пʼятниця, 22 березня 2024 р.

Мої органи чуття

 Переглядаючи навчальні відео, граючись у дидактичні ігри та виконуючи практичні домашні завдання, ми  з Вами поглибимо знання про органи чуття, про їх особливості та призначення; формуватимемо уявлення про важливість здоров'я та цінність життя; закріпимо знання про предмети гігієни.



середа, 20 березня 2024 р.

Звук (н), літера Н, н.

 Ми будемо знайомитися з новою літерою українського алфавіту (Н) та її "другом" звуком (Н); продовжимо вдосконалювати уміння робити звуковий аналіз слів, а також добирати слова з потрібним звуком, що знаходиться на початку слова; розвивати та поповнювати наш словниковий запас. Для досягнення поставленої мети пропонуємо переглянути навчальні відео , пограти у дидактичні ігри та виконати практичні домашні завдання



вівторок, 19 березня 2024 р.

понеділок, 18 березня 2024 р.

Число і цифра 8.Піраміда

 Ми продовжимо з Вами вивчати числа і цифри. Сьогодні це число 8. Переглядаючи навчальні відео та граючись у дидактичні ігри ми формуватиемо уявлення про склад числа 8; вправлятимемося в умінні співвідносити цифри з кількістю предметів; познайомимося з геометричною фігурою - пірамідою; розвиватимемо спостирежливість.


неділя, 17 березня 2024 р.

Взаємини в родині

 Сьогодні ми з вами  формувати  уявлення про сім’ю, її склад,родинні стосунки.Сім’я, родина - це найдорожче, що є в людини.  Усі мають свою родину. Ластівка не може жити однією сім’єю  з горобчиком.І ведмідь, і вовчик-братик не при стануть до чужої зграї. Усі вони мають свою родину. І кожний із вас має її. Хто складає родину? За допомогою тата і мами ви з'явилися на світ. З перших днів вашого життя вони були поруч і навчили вас ходити, слухати казки вимовляти перші слова, взувати черевики, застібати ґудзики. Батьки радіють кожному вашому успіху й сумують через невдачі. В українській родині з давніх часів існує звичай шанувати «старших її членів - бабусь і дідусів. Вони мають великий жит­тєвий досвід,завжди є розсудливими і мудрими.  Вони завжди готові прийти на допомогу і вам, і таткові з мамою. А казки чи історії! Хто з малят не полюбляє послухати їх із вуст бабусі?! А прогулянки з ді­дусем?! Він терпляче пояснить незрозумілі речі, дасть відповідь на найскладніші запитання. Любіть своїх рідних, ніколи-ніколи не завдавайте їмболю, не забувайте про них. Пам'ятайте що вередливість, примхи, сльози дуже засмучують вашу родину.




четвер, 14 березня 2024 р.

Як я допомагаю мамі (складання розповіді з власного досвіду)

 

Сьогодні розширимо з вами  знання про сімейні стосунки, відношення до мами. Будемо вчитися  складати розповіді з власного досвіду, дотримуючись логіки викладання, перебудовувати просте речення в поширене за допомогою прикметників та сполучників (коли, якщо); формувати вміння доповнювати речення і складати самостійно речення зі словом «мама»; збагачувати словниковий запас дітей прикметниками і дієсловами; виховувати любов і почуття глибокої поваги до мами, бажання допомагати і піклуватися про неї.

середа, 13 березня 2024 р.

Звук [ е ], буква Е е.

 Ми з Вами продовжуємо знайомитися з літерами українського алфавіту. Сьогодні це літера Е. Також закріпимо знання про вивченні літери; удосконалюватимемо уміння ділити слова на склади та робити звуковий аналіз слів. Для цього пропонуємо Вам переглянути навчальні відео та пограти у дидактичні ігри.



вівторок, 12 березня 2024 р.

Розв'язання задач. Величина предметів.

 Сьогодні на занятті з математики ми з Вами будемо прдовжувати вчитися розв'зувати задачі; закріпимо вміння виконувати дії на додавання й віднімання, користуватися знаками " -", "+", "="; формувати уявлення про поняття "важче", легше" на основі безпосереднього порівняння предметів. Для цього пропонуємо переглянути навчальні відео та дидактичні ігри.



четвер, 7 березня 2024 р.

Моя мама найдорожча, наймиліша

 За вікном все більше пригріває сонечко, веселіше співають пташки, бо відчувають, що весна на порозі. На початку весни у нас прийнято вітати мам, бабусь, усіх дівчаток зі святом весни. Тож сьогодні ми будемо говорити про най рідніших - наших мам. Будемо вчитися логічно і послідовно будувати розповідь, розповідати зв'язно, без повторень; продовжуватимемо вчитися чітко вимовляти звуки, ділити слова на склади; розвивати вміння добирати слова, близькі за значенням(синоніми).




 






середа, 6 березня 2024 р.

Поділ слів на склади. Читання прямих складів.

 Переглядаючи навчальні відео та граючись у дидактичні ігри ми з Вами закріпимо знання про склад як частину слова, про роль голосного звука в утворенні складу; продовжимо вчитися поділяти слова на склади; формуватимемо початкові вміння читати відкриті і закриті склади (якщо склад закінчується голосним звуком - це відкритий склад, якщо приголосним звуком - закритий).



вівторок, 5 березня 2024 р.

Як легко і швидко навчити дитину ділити будь-які слова на склади? Як швидко зрозуміти наголос? Як навчитися легко позначати наголос?

 Доброго дня. В умовах дистанційного навчання батьки часто зтикаються з проблемою як правильно пояснити те чи інше завдання чи матеріал. Як це краще зробити, щоб дитина легко зрозуміла і запам'ятала.

Пропонуємо Вашій увазі практичні поради (лайфхаки) - Як легко і швидко навчити дитину ділити будь-які слова на склади? - Як швидко зрозуміти наголос? Як навчитися легко позначати наголос?

Сподіваємося цей цікавий і змістовний матеріал стане Вам у нагоді.


неділя, 3 березня 2024 р.

Вивчення вірша Т. Г. Шевченка "Встала весна"

 Продовжимо знайомство з творчістю Т. Г. Шевченка . Переглядаючи навчальні відео ми намагатимемося пробуджувати в дітей інтерес до поезії, зокрема до віршів Т. Г. Шевченка; сприятимемо розвитку творчої уяви, вміння емоційно сприймати художній твір;.вправлятимемося в умінні  прості речення із сполучником тому що.

Ми пропонуємо два варіанти вивчення вірша Т. Г. Шевченка "Встала весна" за допомогою мнемотаблиць. Перегляньте, будь ласка , з дітками і виберіть той, який Вам більше сподобався.
У практичних домашніх завданнях є також надрукований варіант мнемотаблиці. Можливо діткам буде краще запам'ятати вірш, тримаючи в руках роздруковану мнемотаблицю.


пʼятниця, 1 березня 2024 р.

Тарас Шевченко. Казки картиннної галереї

Сьогодні ми будемо гратися - навчатися. Граючись ми з вами дізнаємося багато нового про Тараса Григоровича Шевченка, послухаємо вірша "Тече вода з-під явора"; удосконалимо свої вміння орієнтуватися в часі; щоб зміцнити наші пальчики і підготувати руку до письма виконаємо практичні домашні завдання(обвести зображення по крапках, а потім акуратно, не виходячи за контур розфарбувати малюнки).










середа, 28 лютого 2024 р.

Поділ слів на склади. Читання прямих складів.

 Переглядаючи навчальні відео та граючись у дидактичні ігри ми з Вами закріпимо знання про склад як частину слова, про роль голосного звука в утворенні складу; продовжимо вчитися поділяти слова на склади; формуватимемо початкові вміння читати відкриті і закриті склади (якщо склад закінчується голосним звуком - це відкритий склад, якщо приголосним звуком - закритий).





понеділок, 26 лютого 2024 р.

Зимонько, прощавай (підсумкове)

 На календарі останні дні зими. Зовсім скоро до нас прийде весна. Тож давайте сьогодні на занятті з математики повторимо і закріпимо все-все, що вивчили за зиму. Переглядаючи навчальні відео та граючись у дидактичні ігри ми закріпимо навички прямої та звортної лічби в межах 6, вміння порівнювати числа в межах 6, правильно розставляти знаки "+",  "-",  "="; повторимо склад чисел у межах 6; вправлятимемося в орієнтуванні в просторі, часі.





середа, 21 лютого 2024 р.

Звук [м], буква М м

 Сьогодні ми вирушимо в подорож до букви М і звуків М   продовжимо  вчитися  виконувати звуковий аналіз слів, поділяти слова на склади та «записувати» їх схематично. Будемо з вами знайомитися  з буквою М, вправляти у читанні закритих складів, розвивати фонематичний слух.





вівторок, 20 лютого 2024 р.

День рідної мови

 21 лютого - Міжнародний день рідної мови. Для наших вихованців ми підготували добірку цікавих матеріалів про рідну українську мову. Разом із дітками перегляньте , будь ласка, пізнавальне відео "День рідної мови" та пограйте в інтерактивну гру до Міжнародного дня рідної мови "Привітання народів світу. Словникові ігри. Народні казки".Сподіваємося данний матеріал стане Вам у пригоді.





понеділок, 19 лютого 2024 р.

Число і цифра 7. Дні тижня

 Сьогодні ми будемо далі  формувати уявлення про склад числа 7, закріпимо пряму і зворотну лічбу. Також продовжимо вчити порівнювати кількість предметів, використовуючи знаки «=», «≠»,  вправляти в умінні орієнтуватися в часі, називаючи дні тижня. Шановні батьки головний принцип в навчанні дітей дошкільного віку – ігрова форма. Все, що робиться під час гри, запам'ятовується краще і швидше. Дитині цікаво тільки тоді, коли вона може розважатися, фантазувати, гратися…Розкажіть коротко про дні тижня, скільки їх, чітко разом із дитиною проговоріть назви днів тижня і обов’язково розкажіть, що вони означають. Для дітей така інформація буде цікавою.Перший день тижня – понеділок – це перший день після неділі (по неділі). Другий день тижня – вівторок, третій – середа – середина тижня. Четвер – четвертий день, п'ятниця – п'ятий. Вихідні дні (субота та неділя) – дні, коли всі відпочивають і не працюють, більше часу приділяють сім'ї і близьким (неділя – нема діла, день в який не працюють)




неділя, 18 лютого 2024 р.

Птахи взимку

 Минулого тижня ми з Вами знайомилися з життям тварин взимку : як вони зимують, як добувають їжу. А сьогодні давайте поговоримо про птахів, які не відлітають у теплі краї, а залишаються зимувати поряд із нами, або в лісі. Переглядаючи навчальні відео ми закріпимо знання дітей  про птахів, що зимують і їх життя; встановимо взаємозв'язок між змінами в неживій природі і житті птахів; продовжимо знайомитися із птахами своєї місцевості; правильно називати характерні риси птахів, чим їх можна підгодовувати; продовжуватимемо поповнювати словниковий запас новими словами; розвивати уважність, спостережливість, пам'ять.







середа, 14 лютого 2024 р.

Поділ слів на склади. Звуковий аналіз слів.

 На занятті ми будемо продовжувати вчитися виконувати звуковий аналіз слів різної звукової структури, визначати кількість складів у слові (долоню підставляємо до підборіддя і повільно чітко вимовляємо слово - скільки разів підборіддя торкнеться до руки - стільки складів у слові); закріпимо знання про звукорозрізнювальну роль звука (скільки голосних звуків - стільки складів у слові); розвивати  уміння відшукувати спільний звук у словах, слухуву увагу, логічне мислення.


понеділок, 12 лютого 2024 р.

Число і цифра 7. Суміжні цифри.

 Сьогодні на занятті, переглядаючи навчальні відео, граючись у дидактичні ігри та виконуючи практичні завдання, будемо формувати у діток уявлення про склад (варіанти утворення) числа 7, ознайомимомя із цифрою 7; закріпимо уявлення про утворення наступного числа шляхом додавання одиниці; вправлятимемося в умінні порівнювати числа, що стоять поруч; розвивати вміння сприймати завдання дорослого і розуміти його.





неділя, 11 лютого 2024 р.

В гостях у диких тварин

 Сьогодні ми будемо вдосконалювати вміння складати загадку-опис за картинкою, за зразком, також закріпимо знання назв диких тварин. Будемо  сприяти розвитку пояснювального мовлення, вправляти в умінні правильно вимовляти звуки [ш], [с], регулювати силу голосу, стимулювати вживання повних речень. І будемо розвивати пізнавальний інтерес , прагнення до активного пізнання природию, формувати вміння логічно мислити, виховувати любов до природи.







середа, 7 лютого 2024 р.

Звук [о], буква О о

 Нагадаємо діткам , що звук ми вимовляємо  і чуємо, а літери - пишемо і бачимо. Ми з Вами далі продовжуємо вчити виконувати звуковий аналіз слів, розрізняти голосні, тверді і м’які приголосні звуки та визначати місце заданого звука в слові. Розширимо  знання про слова-омоніми . Познайомимося з літерою О та її звуковим значенням. Та будемо розвивати фонематичний слух.





вівторок, 6 лютого 2024 р.

Чарівний світ кімнатних рослин

 Сьогодні ми з Вами на занятті з розвитку мовлення  розширимо знання наших діток про кімнатні рослини :  зовнішній вигляд, особливості доголяду за ними, про значення кімнатних рослин у житті людини; закріпимо вміння описувати їх за схемою, впізнавати і називати за описом; розвиватимемо вміння встановлювати причинно-наслідкові зв'язки догляду за рослинами, спостереження за ними; виховувати бережливе ставлення до всього живого.

Добре було б, як би Ви перед, або після заняття разом з дітками оглянули ті кімнатні рослини, які ростуть у Вас вдома. Разом спробували описати їх зовнішній вигляд, розповісти про те як Ви їх доглядаєте, попросити діток пояснити чому рослини називають кімнатними. Спілкуючись їі дітками не забувайте звертати увагу на те, щоб дітки висловювали свої думки повними реченнями, допоможіть їм підібрати прекметники, щоб опис рослини був більш повним і красивим.




понеділок, 5 лютого 2024 р.

Задача. Порядкова і кількісна лічба

  Будемо продовжувати вчитися  рахувати в межах 6.  Закріпимо  вміння співвідносити кількість предметів із цифрою, знання про склад чисел у межах 6,  вправляти в умінні складати і розв’язувати задачі. Пригадаємо про цифри  1-6,їхнє розташуванняв числовому ряді, вміння знаходити й показувати суміжні числа. 





неділя, 4 лютого 2024 р.

Зима чарівниця

 Діти сьогодні ми з, вами розширимо наше уявлення  про красу природи взимку. Будемо  розвивати позитивно-емоційне ставлення до пізнання навколишнього та згадаємо , в які  ігри взимку можна погратися  . Пвторимо зимові місяці пограємося в дидактичні ігри на повторення)) І обов*язково повторимо з вами  правила поведінки взимку - надзвичайно важливо!!!




четвер, 1 лютого 2024 р.

Звуковий аналіз. Наголос.

 Ми з Вами будемо продовжувати вправлятися в звуковому аналізі слів; знаходити місце в словах певних звуків; вчитися визначати місце наголосу в словах; закріпимо знання про те, що наголос падає тільки на голосні звуки; вправлятимимося в умінні ділити слова на склади.



вівторок, 30 січня 2024 р.

Склад числа 6. Співвідношення числа і кількості предметів.

 Ми продовжимо вивчати число і цифру 6. Зокрема склад числа 6 та співвідношення числа і кількості предметів.

Переглядаючи навчальні відео та граючи у дидактичні ігри , ми закріпимо знання про різні варіанти складу числа 6; вправлятимося у визначенні суміжних чисел та співвідношенні числа і кількості предметів; закріпимо уявлення про трикутник, овал, круг, квадрат; розвиватимемо увагу та пам'ять.




четвер, 25 січня 2024 р.

Звук [у], буква У у

 Нагадаємо діткам , що звук ми вимовляємо  і чуємо, а літери - пишемо і бачимо. Будемо  формувати уявлення про слова-предмети, слова-ознаки та слова-дії. Закріпимо вміння складати звукові моделі слів, визначати наявність заданог звука в словах. Познайомимося  з буквою У, що позначає голосний звук [у].


вівторок, 23 січня 2024 р.

Число і цифра 6. Циліндр

 Сьогодні ми будемо знайомитися із числом і цифрою 6 та геометричною фігурою – циліндром. Будемо  формувати уявлення про утворення числа 6 шляхом додавання одиниці, вміння розпізнавати циліндр з оточуючих предметів. 

Продовжувати вчити співвідносити число та кількість предметів , порядковому рахунку, встановлювати закономірності ряду предметів і продовжувати ряд. Вчити писати цифру 6.   А також  закріпимо вміння порівнювати групи предметів за кольором, розміром.  


четвер, 18 січня 2024 р.

Звук (а), буква А а.

 Наші дітки вже знають, що наше мовлення складається із звуків, а звуки складаються в слова.  Звуки ми вимовляємо і чуємо, а літери - пишемо і бачимо. Також дітки знають, що звуки бувають голосні (утворюються за допомогою тільки голосу і їх можна легко проспівати) і приголосні (щоб їх утворити потрібні і голос, і шум т. д.). 

Сьогодні ми починаємо вивчати кожен звук і букву окремо. І першим буде
голосний звук [a] і літера А а, яка позначає його на письмі.
Для ознайомлення з новим матеріалом для зручності і більш повного його
засвоєння ми пропонуємо декілька навчальних відео, які крім навчального
матеріалу містять дидактичні ігри та завдання, які не тільки полегшують процес
навчання, а й в ігровій формі викликають у діток інтерес та зацікавленість.


вівторок, 16 січня 2024 р.

Числа від 1 до 5. Задачі.

 На занятті ми будемо продовжувати вивчати числа від 1 до 5, зокрема їх склад (діткам потрібно звернути увагу на те, що кожне наступне число більше на 1); ознайомимо дітей з поняттям задача (цей термін для діток новий. Діти виконували подібні завдання, але при цьому не наголошувалося, що вони рішають задачі.); Будемо вчити складати задачі, вибирати арифметичні дії для їх розв'язання; розвивати спостережливість та увагу.

Переглядаючи навчальні відео та виконуючи практичні домашні завдання, зверніть будь ласка, увагу чи зрозуміли дітки, що таке "задача", з чого вона "складається". Якщо - ні, після відпочинку, або в інший зручний для Вас час перегляньте знову відео, спробуйте самі разом з дитиною скласти і розв'язати задачу про речі, які знайомі дитині, які її оточують.

понеділок, 15 січня 2024 р.

Страви української кухні

 Дітки сьогодні ми будемо з вами формувати уявлення про основні страви української кухні та продукти, потрібні для їх приготування. А також  розширимо ваші  знання про звичаї українців зустрічати гостей хлібом-сіллю на вишитому рушнику.Будемо  вчитися  розуміти традиції та цінності народу, прислівʼя та приказки про продукти харчування. Продовжимо  збагачувати словник словами, що означають продукти харчування. І нам з вами потрібно знати народні традицї, та шанобливо  ставитись  до праці і до хліба, звертаючись до народної мудрості (прислів’я)!!!!!




четвер, 11 січня 2024 р.

Речення. Схематичне зображення

 Сьогодні дамо  уявлення про те, що в реченні може бути різна кількість слів, слова в реченні вимовляються послідовно, одне за одним. Закріпимо  вміння ділити слова на склади.

Щоб діти успішно опановували шкільну науку, важливо вже в дитячому садку ознайомити їх з основами грамоти та сформувати відповідну мовленнєву компетентність. Шановні батьки будь ласка допомагайте своїм діткам виховувати інтерес до мовленнєвих завдань.


понеділок, 8 січня 2024 р.

Геометричні фігури. Поділ цілого на частини

 Будемо з вами продовжувати вчитися  порівнювати множини ,  вправлятися у поділі цілого на дві частини, визначати кількісний склад частин. А також закріпимо свої  вміння орієнтуватися в просторі, вправляти в умінні встановлювати подібності й відмінності геометричних фігур. 



середа, 3 січня 2024 р.

Секрети зимової краси!

 Діти сьогодні ми пригадаємо характерні ознаки  зими в живій і неживій природі, причинами, що зумовлюють зміни в природі. Будемо вчитися  спостерігати за явищами в природі, фантазувати, збагачувати свою мову новими словами. І трошки пограємося в ігри .