Ми продовжимо вивчати число і цифру 6. Зокрема склад числа 6 та співвідношення числа і кількості предметів.
- Головна сторінка
- Інформація про нас
- Нормативно-правова база
- Педагогічна скринька
- Сторінка музичного керівника
- Поради батькам
- Вперше до садочка
- Фотогалерея
- Навчаємось дистаційно
- Контакти
- Стоп булінг
- Безпека життєдіяльності
- Для дітей та дорослих в період воєнного стану
- Школа батьків майбутніх першокласників
- Відеогалерея
вівторок, 30 січня 2024 р.
Склад числа 6. Співвідношення числа і кількості предметів.
пʼятниця, 26 січня 2024 р.
четвер, 25 січня 2024 р.
Звук [у], буква У у
Нагадаємо діткам , що звук ми вимовляємо і чуємо, а літери - пишемо і бачимо. Будемо формувати уявлення про слова-предмети, слова-ознаки та слова-дії. Закріпимо вміння складати звукові моделі слів, визначати наявність заданог звука в словах. Познайомимося з буквою У, що позначає голосний звук [у].
вівторок, 23 січня 2024 р.
Число і цифра 6. Циліндр
Сьогодні ми будемо знайомитися із числом і цифрою 6 та геометричною фігурою – циліндром. Будемо формувати уявлення про утворення числа 6 шляхом додавання одиниці, вміння розпізнавати циліндр з оточуючих предметів.
четвер, 18 січня 2024 р.
Звук (а), буква А а.
Наші дітки вже знають, що наше мовлення складається із звуків, а звуки складаються в слова. Звуки ми вимовляємо і чуємо, а літери - пишемо і бачимо. Також дітки знають, що звуки бувають голосні (утворюються за допомогою тільки голосу і їх можна легко проспівати) і приголосні (щоб їх утворити потрібні і голос, і шум т. д.).
вівторок, 16 січня 2024 р.
Числа від 1 до 5. Задачі.
На занятті ми будемо продовжувати вивчати числа від 1 до 5, зокрема їх склад (діткам потрібно звернути увагу на те, що кожне наступне число більше на 1); ознайомимо дітей з поняттям задача (цей термін для діток новий. Діти виконували подібні завдання, але при цьому не наголошувалося, що вони рішають задачі.); Будемо вчити складати задачі, вибирати арифметичні дії для їх розв'язання; розвивати спостережливість та увагу.
понеділок, 15 січня 2024 р.
Страви української кухні
Дітки сьогодні ми будемо з вами формувати уявлення про основні страви української кухні та продукти, потрібні для їх приготування. А також розширимо ваші знання про звичаї українців зустрічати гостей хлібом-сіллю на вишитому рушнику.Будемо вчитися розуміти традиції та цінності народу, прислівʼя та приказки про продукти харчування. Продовжимо збагачувати словник словами, що означають продукти харчування. І нам з вами потрібно знати народні традицї, та шанобливо ставитись до праці і до хліба, звертаючись до народної мудрості (прислів’я)!!!!!
четвер, 11 січня 2024 р.
Речення. Схематичне зображення
Сьогодні дамо уявлення про те, що в реченні може бути різна кількість слів, слова в реченні вимовляються послідовно, одне за одним. Закріпимо вміння ділити слова на склади.
понеділок, 8 січня 2024 р.
Геометричні фігури. Поділ цілого на частини
Будемо з вами продовжувати вчитися порівнювати множини , вправлятися у поділі цілого на дві частини, визначати кількісний склад частин. А також закріпимо свої вміння орієнтуватися в просторі, вправляти в умінні встановлювати подібності й відмінності геометричних фігур.
пʼятниця, 5 січня 2024 р.
середа, 3 січня 2024 р.
Секрети зимової краси!
Діти сьогодні ми пригадаємо характерні ознаки зими в живій і неживій природі, причинами, що зумовлюють зміни в природі. Будемо вчитися спостерігати за явищами в природі, фантазувати, збагачувати свою мову новими словами. І трошки пограємося в ігри .
-
П родовжимо знайомство з творчістю Т. Г. Шевченка . Переглядаючи навчальні відео ми намагатимемося пробуджувати в дітей інтерес до поезії, ...
-
Ми продовжимо з вами знайомство з літерами української абетки. Сьогодні це літера К. Для кращого засвоєння матеріалу ми пропонуємо перегля...
-
Сьогодні вівторок - заняття з математики. переглядаючи, навчальні відео, граючись у дидактичні ігри, виконуючи практичні завдання, ми прод...