Сьогодні - понеділок - заняття з комунікативного розвитку. Переглядаючи навчальні відео, граючись у дидактичні ігри та виконуючи практичні домашні завдання, ми з Вами уточнимо та розширимо знання дітей про весну,її ознаки та весняні місяці; закріпимо навички словотворення та узгодження слів у реченнях; вправлятимемося в підборі антонімів(слова з протилежним значенням); розвиватимемо зв'язне мовлення; виховуватимемо бережливе ставлення до природи.
- Головна сторінка
- Інформація про нас
- Нормативно-правова база
- Педагогічна скринька
- Сторінка музичного керівника
- Поради батькам
- Вперше до садочка
- Фотогалерея
- Навчаємось дистаційно
- Контакти
- Стоп булінг
- Безпека життєдіяльності
- Для дітей та дорослих в період воєнного стану
- Школа батьків майбутніх першокласників
- Відеогалерея
неділя, 31 березня 2024 р.
пʼятниця, 29 березня 2024 р.
Обговорення вірша Г. Могильницької "Бабусина радість".
Сьогодні - п'ятниця - заняття з літературного образотворення. І на занятті ми з вами будемо говорити про ... А про кого - ви дізнаєтесь переглянувши навчальне відео "Читання вірша Г. Моогильницької "Бабусина радість".
четвер, 28 березня 2024 р.
вівторок, 26 березня 2024 р.
понеділок, 25 березня 2024 р.
Розв'язування задач. Орієнтування у просторі.
Переглядаючи навчальні ігри, граючись у дидактичні ігри та виконуючи практичні домашні завдання, ми закріпимо навички кількісної лічби, знання цифр від 1 до 8; вдосконалюватимемо навички арифметичних дій4 продовжуватимемо формувати уявлення про властивості та розміри предметів, вміння орієнтуватися в просторі; розвиватимемо логічне мислення.
пʼятниця, 22 березня 2024 р.
Мої органи чуття
Переглядаючи навчальні відео, граючись у дидактичні ігри та виконуючи практичні домашні завдання, ми з Вами поглибимо знання про органи чуття, про їх особливості та призначення; формуватимемо уявлення про важливість здоров'я та цінність життя; закріпимо знання про предмети гігієни.
середа, 20 березня 2024 р.
Звук (н), літера Н, н.
Ми будемо знайомитися з новою літерою українського алфавіту (Н) та її "другом" звуком (Н); продовжимо вдосконалювати уміння робити звуковий аналіз слів, а також добирати слова з потрібним звуком, що знаходиться на початку слова; розвивати та поповнювати наш словниковий запас. Для досягнення поставленої мети пропонуємо переглянути навчальні відео , пограти у дидактичні ігри та виконати практичні домашні завдання
вівторок, 19 березня 2024 р.
понеділок, 18 березня 2024 р.
Число і цифра 8.Піраміда
Ми продовжимо з Вами вивчати числа і цифри. Сьогодні це число 8. Переглядаючи навчальні відео та граючись у дидактичні ігри ми формуватиемо уявлення про склад числа 8; вправлятимемося в умінні співвідносити цифри з кількістю предметів; познайомимося з геометричною фігурою - пірамідою; розвиватимемо спостирежливість.
неділя, 17 березня 2024 р.
Взаємини в родині
Сьогодні ми з вами формувати уявлення про сім’ю, її склад,родинні стосунки.Сім’я, родина - це найдорожче, що є в людини. Усі мають свою родину. Ластівка не може жити однією сім’єю з горобчиком.І ведмідь, і вовчик-братик не при стануть до чужої зграї. Усі вони мають свою родину. І кожний із вас має її. Хто складає родину? За допомогою тата і мами ви з'явилися на світ. З перших днів вашого життя вони були поруч і навчили вас ходити, слухати казки вимовляти перші слова, взувати черевики, застібати ґудзики. Батьки радіють кожному вашому успіху й сумують через невдачі. В українській родині з давніх часів існує звичай шанувати «старших її членів - бабусь і дідусів. Вони мають великий життєвий досвід,завжди є розсудливими і мудрими. Вони завжди готові прийти на допомогу і вам, і таткові з мамою. А казки чи історії! Хто з малят не полюбляє послухати їх із вуст бабусі?! А прогулянки з дідусем?! Він терпляче пояснить незрозумілі речі, дасть відповідь на найскладніші запитання. Любіть своїх рідних, ніколи-ніколи не завдавайте їмболю, не забувайте про них. Пам'ятайте що вередливість, примхи, сльози дуже засмучують вашу родину.
четвер, 14 березня 2024 р.
Як я допомагаю мамі (складання розповіді з власного досвіду)
Сьогодні розширимо з вами знання про сімейні стосунки, відношення до мами. Будемо вчитися складати розповіді з власного досвіду, дотримуючись логіки викладання, перебудовувати просте речення в поширене за допомогою прикметників та сполучників (коли, якщо); формувати вміння доповнювати речення і складати самостійно речення зі словом «мама»; збагачувати словниковий запас дітей прикметниками і дієсловами; виховувати любов і почуття глибокої поваги до мами, бажання допомагати і піклуватися про неї.
середа, 13 березня 2024 р.
Звук [ е ], буква Е е.
Ми з Вами продовжуємо знайомитися з літерами українського алфавіту. Сьогодні це літера Е. Також закріпимо знання про вивченні літери; удосконалюватимемо уміння ділити слова на склади та робити звуковий аналіз слів. Для цього пропонуємо Вам переглянути навчальні відео та пограти у дидактичні ігри.
вівторок, 12 березня 2024 р.
Розв'язання задач. Величина предметів.
Сьогодні на занятті з математики ми з Вами будемо прдовжувати вчитися розв'зувати задачі; закріпимо вміння виконувати дії на додавання й віднімання, користуватися знаками " -", "+", "="; формувати уявлення про поняття "важче", легше" на основі безпосереднього порівняння предметів. Для цього пропонуємо переглянути навчальні відео та дидактичні ігри.
четвер, 7 березня 2024 р.
Моя мама найдорожча, наймиліша
За вікном все більше пригріває сонечко, веселіше співають пташки, бо відчувають, що весна на порозі. На початку весни у нас прийнято вітати мам, бабусь, усіх дівчаток зі святом весни. Тож сьогодні ми будемо говорити про най рідніших - наших мам. Будемо вчитися логічно і послідовно будувати розповідь, розповідати зв'язно, без повторень; продовжуватимемо вчитися чітко вимовляти звуки, ділити слова на склади; розвивати вміння добирати слова, близькі за значенням(синоніми).
середа, 6 березня 2024 р.
Поділ слів на склади. Читання прямих складів.
Переглядаючи навчальні відео та граючись у дидактичні ігри ми з Вами закріпимо знання про склад як частину слова, про роль голосного звука в утворенні складу; продовжимо вчитися поділяти слова на склади; формуватимемо початкові вміння читати відкриті і закриті склади (якщо склад закінчується голосним звуком - це відкритий склад, якщо приголосним звуком - закритий).
вівторок, 5 березня 2024 р.
Як легко і швидко навчити дитину ділити будь-які слова на склади? Як швидко зрозуміти наголос? Як навчитися легко позначати наголос?
Доброго дня. В умовах дистанційного навчання батьки часто зтикаються з проблемою як правильно пояснити те чи інше завдання чи матеріал. Як це краще зробити, щоб дитина легко зрозуміла і запам'ятала.
неділя, 3 березня 2024 р.
Вивчення вірша Т. Г. Шевченка "Встала весна"
Продовжимо знайомство з творчістю Т. Г. Шевченка . Переглядаючи навчальні відео ми намагатимемося пробуджувати в дітей інтерес до поезії, зокрема до віршів Т. Г. Шевченка; сприятимемо розвитку творчої уяви, вміння емоційно сприймати художній твір;.вправлятимемося в умінні прості речення із сполучником тому що.
пʼятниця, 1 березня 2024 р.
Тарас Шевченко. Казки картиннної галереї
Сьогодні ми будемо гратися - навчатися. Граючись ми з вами дізнаємося багато нового про Тараса Григоровича Шевченка, послухаємо вірша "Тече вода з-під явора"; удосконалимо свої вміння орієнтуватися в часі; щоб зміцнити наші пальчики і підготувати руку до письма виконаємо практичні домашні завдання(обвести зображення по крапках, а потім акуратно, не виходячи за контур розфарбувати малюнки).
-
П родовжимо знайомство з творчістю Т. Г. Шевченка . Переглядаючи навчальні відео ми намагатимемося пробуджувати в дітей інтерес до поезії, ...
-
Ми продовжимо з вами знайомство з літерами української абетки. Сьогодні це літера К. Для кращого засвоєння матеріалу ми пропонуємо перегля...
-
Сьогодні вівторок - заняття з математики. переглядаючи, навчальні відео, граючись у дидактичні ігри, виконуючи практичні завдання, ми прод...